LATVIJA 100

LATVIJA 100

Kino KSuns / 28.11. / 18:00

Par 10 minūtēm vecāks
Старше на 10 минут
Hercs Franks
Latvija / 1978 / dokumentālā filma / 10'


10 minūtes kamera nenovērš skatu no 3 gadus veca puisēna, kurš skatās leļļu teātra izrādi, un viņa mīmikā atspoguļojas visplašākā emociju gamma.

Kastrāts kuilis
Lauris Ābele, Raitis Ābele
Latvia / 2014 / fiction / 23'


Valteram ir noslēpums, kas liedz viņam integrēties vietējā sabiedrībā. Valters audzē cūkas un dzied baznīcas korī, tomēr tas nepalīdz viņam justies mazāk vientuļam.

Spārni un airi
Vladimir Leschiov
Latvija / 2009 / animācija / 6'


Skats bijušā lidotāja pagātnē – Zeme, Debesis un Sieviete ir viss, kas noticis ceļā no lidlauka līdz pamestai laivu stacijai. Filmā pastāv gan esošais, gan bijušais, gan vēl tikai iespējamais.

The Water
Laila Pakalniņa
Latvija / 2006 / spēlfilma / 12'


Marija neatsakās no baseina apmeklējuma, kaut arī tiek brīdināta par to, ka ūdens ir auksts. Nokļuvusi ūdenī, Marija spiesta rēķināties ne tikai ar to, bet arī ar citām savām sajūtām. Tostarp bailēm.

Roņu sala
Edmunds Jansons
Latvija / 2014 / animācija / 6'


Pelēkas jūras vidū ir pelēka Roņu sala. Uz pelēkās salas dzīvo pelēki mednieki. Kādu dienu uz salas ierodas fotogrāfs dokumentēt šo vidi. Viņam tas izrādās nāvīgi sarežģīti.

Septiņas neveiklas seksa reizes. 1. Daļa
Liene Linde
Latvija / 2016 / komēdija, drāma / 26'


Vai sekss tiešām ir tāds, kā to rāda kino? Kā būtu, ja filma mēģinātu seksu atainot tādu, kāds tas ir dzīvē- nekas nesanāk, jo pārāk daudz iedzerts vai iztraucē stipras mēnešreizes?

Melleņu gari
Astra Zoldnere
Latvija / 2016 / dokumentālā filma / 12'


Stāsts par romu ģimeni, kura vasaras pavada Kurzemes mežos, lasot, pārdodot ogas. Ievācot meža ražu, romi dalās ar spoku stāstiem, kurus paši mežā piedzīvojuši, atklājot cīņu par savu identitāti.