Par iesniegšanu

Rīgas starptautiskais filmu festivāls 2ANNAS šogad notiek jau 24. reizi. Kopš pirmsākumiem 2ANNAS ir kļuvis par vienu no svarīgākajiem īsfilmu festivāliem Baltijā. Īpaši atlasītā konkursa programmā skatītājs var iepazīties ar aktuālāko pasaules un Baltijas kino. 2ANNAS meklē filmas, kas lauž kino tehniskās un mākslinieciskās robežas, kā arī stāsta par aktuālām, provokatīvām un bieži vien sāpīgām tēmām.
2ANNAS ir ievērojams festivāls arī tāpēc, ka skatītājs tiek iesaistīts visos notikumos. Festivāla nedēļa tiek pavadīta ar labām filmām, neaizmirstamām ballītēm un lieliskām sarunām.
 
Festivāla 2ANNAS 2019 konkursa programmas:

* Starptautiskā īsfilmu konkursa programma;
* Baltijas īsfilmu konkursa programma;
* Starptautiskā vidēja garuma filmu konkursa programma;
* Starptautiskā bērnu un jauniešu konkursa programma.
 
 
Festivāla norise 2019 gadā: no 3. līdz 8. decembris
 
 
Darbu iesniegšana:
Darbus festivālam var iesniegt filmu autori, producenti, filmu studijas un augstskolas. Lai iesniegtu darbu konkursa programmā, nepieciešams:
1. Aizpildīt un apstiprināt festivāla pieteikuma anketu tiešsaistē filmfreeway un festhome
Anketā norādīt tiešsaistes linku uz filmu un paroli. Atlases nolūkos, tiek akceptēti tādi serveri kā youtube, vimeo, Dropbox, utml.
 
3. Sekot festivāla Facebook lapai 2AnnasISFF.
 
NB! Filmu atlases kārtā 2ANNAS nepieņem failus, kam nepieciešama lejuplāde (piemēram, WeTransfer, failiem.lv, u.c. serveri).
 
 
Pirms anketas aizpidlīšanas, lūdzu sagatavojiet sekojošo materiālu:
* Īss filmas apraksts latviešu un angļu valodā (sinopse);
* Informāciju par režisoru, producentu un radošo komandu;
* Filmas links (piem., youtube, vimeo or dropbox) un parole.
 
Angļu subtitri filmām latviešu un angļu valodā ir obligāti.
 
Nosacījumi:
* Festivāla 2ANNAS konkursa programmām var iesniegt visu žanru filmas.
* Filmām jābūt veidotām 2018. - 2019. gadā
* Īsfilmu konkursam iesniegto īsfilmu garums līdz 30 min, vidēja garuma filmu kategorijā 30-60 min.
* Festivāls pieņem filmas, kas ir rādītas citos filmu festivālos, bet konkursa atlasē priekšoka tiks dota pirmizrādei Latvijas festivālu  ietvaros.
* Iesniedzot īsfilmu, anketā lūdzam norādīt vēlamo konkursa programmu (Baltijas vai Starptautiskais konkurss). Festivāla atlases komisija patur tiesības iesniegto darbu demonstrēt citā konkursa programmā, saskaņojot to ar filmas iesniedzēju. Vienu filmu var iesniegt tikai vienā konkursa programmā.
* Starptautiskajam, vidējā garuna un bērnu konkursam filmu iesniegšanas maksa ir 5 EUR pēc 15.07.2019. 10 EUR
* Baltijas konkursam iesniegšanas maksa nav

FILMAS IESPĒJAMS PIETEIKT LĪDZ 15.07.2019. (ieskaitot).
 
Filmas iesniegt izmantojot     
  
  
Atlase:
* Iesniegtie darbi tiks izvērtēti atbilstoši konkursa programmu kritērijiem.
* Filmu iesniedzējiem informācija par festivāla programmām atlasītajām filmām tiks paziņots ne vēlāk kā 2019. gada 1. oktobrī.
* Konkursa programmām atlasīto filmu autoriem līdz 2019. gada 20. oktobrim darbi jāiesniedz/jāiesūta šādos formātos: digitāli faili (MOV, MPEG2/H264) vai DCP. Ar iepriekšēju vienošanos, pieņemam filmu kopijas arī Super8, 16 mm un 35 mm formātos.


Rezultāti:
* 2ANNAS 2019 konkursa programmas tiks publicētas festivāla mājas lapā sākot no novembra. Filmu autori tiek aicināti apmeklēt savu filmu seansus.
* Pēc konkursa noslēguma ceremonijas, laureāti tiks informēti individuāli. Informācija par laureātiem būs pieejama festivāla mājas lapā 7.decembrī
* Lūgums konkursa dalībniekiem informēt festivāla komandu par iespējām ierasties uz savu filmu seansiem un noslēguma ceremoniju.
* Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazināties ar Jūsu festivāla kontaktpersonu vai informācijas centru (info@2annas.lv), norādot iesniegtās filmas nosaukumu!

Apbalvošana:
* Visu konkursa programmu uzvarētāji saņems balvas no festivāla sponsoriem un slavenās 2ANNAS statuetes. Visās konkursa programmās tiek piešķirtas arī īpašās simpātiju balvas un diplomi.
* Ja Jūsu filma tiek atlasīta konkursa programmai, lūgums informēt festivāla komandu par iespēju apmeklēt Apbalvošanas ceremoniju 7. decembrī, 2019. Režisoriem, kas nevar ierasties uz festivāla noslēguma ceremoniju, apbalvošanas dienā būtu lūgums nodrošināt iespēju ierakstīt īsu video-ziņu, ko raidīt ceremonijas laikā.
 
Paldies!
 
Vēlot veiksmi Jūsu filmai,
24. Rīgas Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS