2ANNU KINODĀRZS MIERA IELAS VASARSVĒTKOS

kinodarzs3_01.jpg

2ANNU Kinodārzā Miera ielas Vasarsvētku laikā 18. maijā CSDD iekšpagalamā Miera ielā 23 notiks brīvdabas kino seansi visai ģimenei.

Jau sākot no pulkstens 19:00 kinodārzā aicināti vecāki kopā ar mazajiem: studija AtomArt sarūpējusi īpaši sirsnīgu animācijas filmu programmu, kas ļaus šūpoties, mazgāties un minēt kopā ar slavenajiem Lupatiņiem un vērot citas Edmunda Jansona filmas. Lielākiem lasītpratējiem īpašs veltījums- filma par „Vārnu ielas” notikumiem un Reiņa Pētersona debijas animācija „Ursus”. Īsi pirms deviņiem Kārlis Vītols un studija „URGA” no Annas ielas piedāvās savas filmas „Aptumsums” un „Mehānisms”, savukārt tieši 21:00 sāksies studijas „AVE” režisora Daiņa Kļavas brīnišķīgā dokumentālā filma „Dubļi”. Jau pavisam pieaugušai un vēl nesnaudošai auditorijai no desmitiem līdz vienpadsmitiem festivāls 2ANNAS sagatavojis īpašu izlasi ar pašmāju režisores Lienes Lindes hitu, komēdiju „Četri mielasti” priekšgalā un īpašu veltījumu no CSDD- filmu „Biķernieku trase”. 

Svētki ir kļuvuši par jaunu tradīciju Miera ielā, kur valda rosīga atmosfēra un vienlaikus arī miers, kas rodas, nogriežoties no galvenajām ielām un to burzmas. Šobrīd visā Miera ielas garumā uzplaukst radošs kvartāls, ko veido kafejnīcas, veikaliņi un citas radošas iniciatīvas. Vasarsvētki notiks no plkst. 11.00 līdz 23.00 Miera ielas posmā no Brīvības ielas līdz Rīgas pilsētas Dzemdību namam. Svētku rīkotāji sola vērienīgu kultūras un izklaides programmu, kas piepildīs ielu ar radošu un pozitīvu gaisotni visas dienas garumā un iesildīs tuvojošos Eiropas kultūras galvaspilsētas gadu.

Pasākums norit ar Rīgas domes, Valsts Kultūrkapitāla fonda un nodibinājuma Rīga 2014 atbalstu. 

Miers ir maldīgs, iela dzirkstī!

Plašāka informācija www.mieriela.lv vai https://www.facebook.com/Mieriela;

www.2annas.lv vai http://www.facebook.com/2AnnasIFF

AtomArt

'Starptautiskā tēva diena' (5 min)

'Kā Lupatiņi mazgājās' (7 min)

'Kā Lupatiņi šūpojās' (2 min)

'Kā Lupatiņi uzminēja' (2 min)

'Vārnu iela' (22 min )

'Ursus' (10 min)

Urga

'Aptumsums' (10 min)

'Mehānisms' (10 min)

AVE

'Dubļi' (60 min)

22:00 – 23:00 Festivāla 2ANNAS īsfilmu izlase 

(Pēdējā laika aktuālo pasaules un Baltijas īsfilmu izlase dažādos žanros)