2010-06-09
Bezmaksas foto un video darbnīca jauniešiem

Vai esi kādreiz vēlējies uzņemt filmu? Vai arī pilnveidot savu fotografēšanas prasmi? Un, ja esi radošs, atraktīvs un zinātkārs jaunietis vecumā no 16 līdz 19 gadiem un domā, kā konstruktīvi pavadīt vasaras brīvās dienas, tad tieši Tev ir iespēja pieteikties kādā no kim? organizētajām bezmaksas radošajām skolām jauniešiem bez speciālām priekšzināšanām:

FOTO SKOLA (darbības laiks 02.08.2010. – 09.08.2010.).

Tev būs iespēja ne tikai apgūt fotogrāfijas, kompozīcijas pamatus zināmu Latvijas fotogrāfu un mākslinieku vadībā, kuri arīdzan dalīsies savā personīgajā pieredzē un padomos, bet pierādīt sevi praktiskā darbā, strādājot ar mūsdienīgu fotoaparatūru, apmeklēt profesionālas foto studijas, iepazīt mākslinieku ikdienu, viesojoties Rīgas radošajos kvartālos, kā arī satikt sev līdzīgi domājošos un jautri pavadīt laiku.

VIDEO SKOLA (darbības laiks 09.08.2010. – 16.08.2010.).

Šajā skolā profesionālu un pieredzējušu pasniedzēju vadībā varēsi iegūt zināšanas par dažādiem kino un video žanriem, apgūt īsu kino vēsturi, uzņemšanas un montāžas pamatus, viesoties kino studijā, kur būs iespēja aplūkot uzņemšanas laukumu, pierādīt sevi, uzņemot pats savu īsfilmu, kā arī iepazīt dažādas ar video mākslu saistītas nozares, piemēram, VJošanu.

Katras skolas noslēgumā tapušie darbi būs apskatāmi ne tikai Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja pilotprojekta kim? telpās, bet arīdzan citur Latvijā. Skolu dalībniekiem tiek nodrošināta radošam darbam nepieciešamā tehnika, segti ēdināšanas, sabiedriskā transporta un citi ārkārtēji izdevumi. Ārpus Rīgas dzīvojošajiem dalībniekiem tiek atlīdzināti ceļa izdevumi līdz Rīgai un atpakaļ, kā arī nodrošinātas kvalitatīvas, modernas naktsmītnes. Neatņemama vasaras skolu sastāvdaļa – neformāla gaisotne un brīvas diskusijas ar pieredzes apmaiņu.

Pieteikuma anketas ar pievienotu motivācijas vēstuli (anketas un norādījumus meklējiet mājas lapā  http://www.kim.lv/lapa/162/Vasaras_skolas ) līdz 18. jūnijam lūdzam sūtīt uz e-pastu izglitiba@kim.lv vai adresi Maskavas iela 12/1, Rīga, LV-1050 ar norādi „kim? vasaras skolas”.

Kontaktinformācija neskaidrību gadījumā: izglitiba@kim.lv

Anna Žilde (tālr. +37126328500)

Miks Želvis (tālr. +37122005797)

2ANNAS 2013 APBALVOTĀS FILMAS Vairāk » FESTIVĀLA 2013 PROGRAMMA Vairāk » BALTIC PITCHING FORUM 2013 Vairāk »