2010-06-01
Festivāla 2ANNAS 2010 apbalvotās filmas
Kinoteātrī  "K.Suns" 29. maija vakarā  apbalvošanas ceremonijā tika noskaidroti Starptautiskā  īsfilmu festivāla 2ANNAS 2010 uzvarētāji.

"GRAND PRIX" Zelta Annas statueti un 2000 eiro no kompānijas Hannu Pro saņēma poļu režisors Magnus von Horns (Magnus von Horn) par filmu „Echo”.

Starptautiskajā  konkursa skatē 2ANNU statuetes saņēma arī režisori Anna Treiman (Dānija) par „Kaktus”, Gregor Dashuber (Vācija) par „Never Drive a Car When You’re Dead” un Christian Hornung (Vācija) par „Glebs Film”.

Mākslinieces Martas Ģībietes izstrādātos festivāla diplomus saņēma Elad Keidan (Izraēla) par „Anthem”, Nicolas Steiner (Vācija) par „It’s me Helmut” un Gabriela Pichler (Zviedrija) par „Scratches”.

1. vieta Baltijas skatē – Annas statuete un 1000 eiro tika filmas „The Great Grey Shrike” režisorei Chintis Lundger no Igaunijas. 2ANNU diplomus Baltijas saktē saņēma Reinis Kalnaellis (Latvija) par filmu „Kad āboli ripo”, Marat Sargsyan (Lietuva) par „Lernavan” un Jiri Stejskal (Igaunija) par „Jama”.

Tūrisma aģentūras „Relaks Tūre” specbalvu saņēma filma „Kad āboli ripo”  un režisors Reinis Kalnaellis. 

Festivāla 2ANNAS 2010 žūrijas pienākumus pildīja un filmas vērtēja kino kritiķe Dita Rietuma, operators Andrejs Apsītis, režisors Dāvis Sīmanis, režisors un fotogrāfs Mārtiņš Grauds un Igaunijas Studentu festivāla Sleepwalkers programmu kurators Oskars Lehemaa.
2ANNAS 2013 APBALVOTĀS FILMAS Vairāk » FESTIVĀLA 2013 PROGRAMMA Vairāk » BALTIC PITCHING FORUM 2013 Vairāk »