Warning: session_start() [function.session-start]: open(/opt/alt/php52/var/lib/php/session/sess_rhlrdouiucihdb268ce0r6uet7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/annaslv/public_html/2012/includes/conf.php on line 61
: 2ANNAS 2012 : Dalībniekiem :

Producentu grupa 2ANNAS un Kaņepes Kultūras Centrs aicina pieteikties jau 4. Kino Komūnai: KACEKLIS!

Kino Komūna ir trīs dienu projekts - kino darbnīca, kurā režisori ar savu komandu ierobežotā laika posmā veic uzdevumu, veidojot īsfilmas par konkrētu tēmu. Par iepriekšējām Kino Komūnām lasāms šeit.

Ziniet, kas ir “kaceklis”? Cilvēku valodā tas ir filmas tīzeris, kas kalpo kā uzskates materiāls iecerētajam filmas sižetam, režisora un aktieru mākslinieciskajai un darba grupas tehniskajai varēšanai, būtībā tas ir vēl neesošas, bet topošas filmas reklāmas materiāls. Tā reālais pielitojums ir diezgan plašs- vieni tīzeri taisa, lai tuvākā nākotnē to prezentētu potenciāliem ražošanas atbalstītājiem, citi- lai piesaistītu auditoriju drīzumā pirmizrādei tuvojošamies filmai (te viegli sajaukt ar filmas treileri, kas jau pēc definīcijas ir pabeigtas filmas reklāma), citiem tīzeris un treileris ir viens un tas pats.

Lai vai kā, šādu materiālu nemaz tik viegli nav uztaisīt, piemēram piedāvājam 2ANNU 2012. gada režisoru Roland Pertizza un Alex Eslam filmu, kas apzināti veidota tīzera formātā, padarot to par īsfilmas formu- piešķirot kaceklim vēl vienu visai oriģinālu pielitojumu:

Vairāk par filmu: www.infernalnuns.com

2ANNAS kopā ar Kaņepes Kultūras Centru 14. – 16. decembrī rīko darbnīcu Kino Komūna: KACEKLIS!

Lai būtu vēl interesantāk, kacekļi taps kino žanros, kas līdz šim Latvijā nav radīti vai radīti ļoti reti- vesterni, šausmu filmas, pilčerstila romantiskās drāmas, vampīrfilmas, parodijas, gangstertrilleri.

Darbnīcā aicinātas piedalīties kopumā 10-12 komandas, katra 3-4 cilvēku lielumā. Pirmajā vakarā slēgtā komūnā katra komanda izlozēs žanru, kurā taps filmas sinopse, no kuras attiecīgi- kacekļa scenārijs. Pēc pieaicinātās žūrijas izvērtējuma un akcepta komandas tiks laistas pasaulē, lai līdz 16. decembra 19:00 radītu jaunu, pārsteidzošu, intriģējošu filmu kacekļus. Svētdienas vakarā tie jāceļ gaismā žūrijas un auditorijas vērtējumam- vai izdevies iekārdināt?

Ja jautā mums, kas ir burkāns: tā ir neticami jautra, radoša un rezultatīva darba pilna nedēļas nogale, kas rosinās tapt lieliskām idejām, strādāt nepieredzētos (un neparedzētos) jaunrades laukos, kā arī stiprinās pašu komandas garu!

Darbības programma:

13. decembrī KKC: lekcija par Latvijas režisoru neīstenotajiem kino žanriem

14. decembrī, 19:00 - +/- 00:00 KKC otrajā stāvā: slēgta tipa darbnīca (ieeja tikai projekta dalībniekiem)

Darbnīcas norisē:

lekcija par kacekļu veidošanas pamatrpincipiem, pielietojumu;

sinopses izstrāde;

sinopses prezentācija;

kacekļa scenārija izstrāde;

kacekļa scenārija prezentācija;

komandas darbs- kas, ko, kā dara; diena beigusies, durvis vaļā!

16. decembrī 19:00- publiska prezentācija KKC otrā stāva telpās.

Ballīte.

Lai pieteiktos darbnīcai, komandas vadītājs atlasa savu komandu- 2-3 piemērotus biedrus (operators, scenārists, aktieris, mūziķis, jebkurš, kurš būtu atbilstošs darbam). Kopīgi jāsagatavo neliels motivācijas apraksts, galā pievienojot arī komandas dalībnieku CV. Minētos materiālus gaidīsim e-pastā info@2annas.lv līdz 25. novembrim ar norādi “Kaceklis”. Rezultātus izziņosim 1. decembrī!

Nepieciešamais aprīkojums: kamera, montāžas ekipējums. 

Momentālai saziņai un papildus informācijai zvaniet Amandai (26551248) vai Baibai (29344117) 

2ANNAS un filmu studija “URGA” piedāvā izmantot savas tehniskās iespējas, par kurām sīkāk interesēties e-pastā viesturs@2annas.lv


Warning: Unknown: open(/opt/alt/php52/var/lib/php/session/sess_rhlrdouiucihdb268ce0r6uet7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php52/var/lib/php/session) in Unknown on line 0