Organizatori

Festivālu 2ANNAS organizē filmu studija "URGA" un Tehniskās jaunrades nams "Annas 2".

Studija URGA dibināta 1999. gadā kā sabiedriska organizācija, tā darbojās vairākos virzienos - izglītojošu pasākumu, darbnīcu un lekciju organizēšana un jauno autoru filmu producēšana. Kopš 1999. gada studija rīko “Starptautisko īsfilmu festivālu 2ANNAS”.

Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” ir radošās izglītības iestāde Rīgā, kur mērķtiecīgi, interesanti un radoši savu brīvo laiku var pavadīt bērni un jaunieši no 6 līdz 25 gadu vecumam (www.tjn.lv)

No 2010. gada rudens festivālu veido jauna komanda:

Viesturs Graždanovičs – 2ANNU direktors un aizsācējs. Kino producents, režisors un operators ar vairāk nekā 20 gadu stāžu

Līva Rubene - festivāla radošā direktore, producente

Amanda Boka - festivāla administratore, koordinatore, producente

Ivars Mednis – mājas lapas veidotājs/uzturētājs

Mārtiņš Rudzīts – tehniskais asistents

Mūsu draugi, ilggadēji atbalstītāji un brīvprātīgie, kas ir strādājuši pie 2ANNU izveides: Dana Indāne, Mārīte Lempa, Zane Dzene, Sanita Grīna, Zane Bojāre, Dāvis Bojārs, Katrīna Vītola, Kristaps Brīze, Austra Straume, Lauma Tuča, Airisa Peinike, Aksels Tuklers, Māra Viška, Astra Zoldnere, Ilze Ruska, Raivis Narbuts, Viktors Zariņš, Agnese Īvāne, Roberts Gobziņš, Māra Valtiņa, Gunta Ludriksone, Carl Biorsmark, Kristīne Briede, Lauma Jurševska, Silvija Cibuļska, Veronika Lokotko, Andrejs Rogovs, Ieva Birnbauma un daudzi citi : Paldies Jums!