Kino Lūznavas mākslas piknikā

Viesojāmies otrajā mākslu un garšu festivālā Latgales Jūgenstila pērles darzā ar filmu izlasēm!

Latvijas filmu izlase.

Programmā skatījāmies filmas: “Minotaurs” (režisors Kārlis Vītols 2016), “Rumba” (režisore Laila Pakalniņa, 2015), “Gaidot Jauno gadu” (režisors Vladimirs Leščovs, 2016), “Dārznieks” (režisore Madara Dišlere, 2016), “Analīze paralīze” (režisore Anete Meleca, 2016). 

Fantadroms. Kino programma bērniem.

"Fantadroms" ir 1985. gada Latvijas zinātniskās fantastikas animācijas seriāls bērniem, ko desmit gadu ilgumā veidojusi Studija Dauka, režisors Ansis Bērziņš. Seriāls stāsta par robota Indriķa, kas spēj pieņemt dažādas formas, bet pamatā ir dzeltena kaķa formā, piedzīvojumiem kosmosā. Viena no sērijām "Sāls" kinofestivālā "Lielais Kristaps" apbalvota kā labākā animācijas filma.

Festivāla 2ANNAS 2016. gada filmu izlases programma.

Programmā filmu izlase no pērnā gada festivāla repertuāra "Stāsti vakaram". 

Linnugrip (Bird Flu/Putnu gripa) 9’40”. Režisors Priit Tender, Igaunija. Stāsts par vīrieti un čūsku, pingvīnualkoholiķi un putnu nozušanu. Stāsts par ābeli un āboliem, par saknēm un dzīvi bez tām. Stāsts par paradīzi un izslēgšanu no tās.
Au Bruit Des Clochettes (When you hear the bells/Kad sāk skanēt zvani) 25’44”. Režisors Chabname Zariab, Francija. Afganistānā par bachas dēvē jaunus vīeriešus - prostitūtas, kuri dzīvo sava saimnieka aizsardzībā viņa mājā… Tur šie jaunie puiši tiek ietērpti meiteņu drānās un apmācīti dejot vīriešu priekšā. «Kad sāk skanēt zvani» ataino stāstu par vienu no viņiem - Samanu.
Cipka (Pussy/Pežiņa) 8’22”. Režisore Renata Gasiorowska, Polija. Jauna meitene pavada vakaru vienatnē. Viņa nolemj sev sagādāt baudu, bet viss nenotiek tā, kā plānots.
A man returned (Vīrs, kurš atgriezās) 29’59”. Režisors Mahdi Fleifel, Lielbritānija, Libāna, Nīderlande, Dānija. Reda ir 26 gadus vecs vīrietis. Viņa sapnis par izbēgšanu no palestīniešu bēgļu nometnes Ain El-Helweh beidzas neveiksmīgi ,un viņš jau trīs gadus ir iesprūdis Grieķijā. Par spīti visam apkārt notiekošajam, viņš nolemj apprecēt savu bērnības mīlestību. Mīlas stāsts, kas ir tikpat saldsērīgs, kā pati nometne.