2ANNU PROJEKTORS 2017 labākā īsfilma noskaidrota

Tā diena ir klāt, kad marta- aprīļa 2ANNAS Projektors 2017 meistarklašu veikumu varēja parādīt pārējiem dalībniekiem un apskatīties viņu kino pirmos soļus. Kopīgā balsojumā noskaidrojās 2ANNU Projektors 2017 konkursā uzvarējusī īsfilma! Par to pārliecinoši kļuva Talsu Valsts ģimnāzijas komanda un īsfilma "Vai varu, lūdzu, iziet?" Ar šo īsfilmu senais jautājums: “Kāpēc meitenes vienmēr iet uz tualeti kopā?” ir atbildēts! Komentāros 1.vietas ieguvēju filma tika vērtēta kā "reāla dzīve" un "pārspīlēti, bet funny", bet tuvākajā laikā jums būs iespēja spriest pašiem un redzēt to Rīga TV24 un Re:TV ēteros.
Savukārt, 2ANNU Projektors 2017 2.vietā ierindojās otra Talsu Valsts ģimnāzijas komanda ar īsfilmu par dzīves izvēlēm "Nepareizais pagrieziens" un tai cieši seko 3.vietā esošā Tukuma 2.vidusskolas komandas īsfilma ar spraigu pakaļdzīšanos "Kur viņa ir?"

Paldies skolām un jauniešu centriem par atsaucību un dalību 2ANNU PROJEKTORĀ 2017!
Aizputes jauniešu "IDEJU MĀJA"
Aizputes vidusskola
Talsu Valsts ģimnāzija
Tukuma 2.vidusskola
Tukuma Raiņa ģimnāzija
Jēkabpils Valsts ģimnāzija
Ludzas BJC
Ludzas pilsētas ģimnāzija

Paldies režisoram Reinim Spailem un oparatoram Jānim Indrikam par sadarbību un savas pieredzes nodošanu jaunākajai paaudzei.
Mūsu komanda kā allaž tic, ka īsfilma ir labs sava vēstījuma nodošanas veids un tā reiz glābs pasauli!

Paldies atbalstītājiem Valsts Kultūrkapitāla fonds, BB Rental, VFS Films, Rīga TV24, Re:TV, Pūres Šokolādes muzejs, Aizputes jauniešu “Ideju māja”, Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” un Virtuālā Studija ”URGA”.

 Lai Jums sirdī pavasaris un prātā jauna ideja īsfilmai!