2ANNAS industrijas diena

“People Work”, E. Birznieka-Upīša iela 21 / PIEKTDIEN 01.12 / 09:00-18:00

“Reality Check” konference apvieno studentus un profesionāļus no ekrāna industrijām un izglītības, veselības aprūpes un tūrisma sektoriem, lai iepazītu sadarbības veidus to auditorijas saniegšanai.

Katram ir savs stāsts un Paplašinātās Realitātes (XR) tehnoloģijas - Virtuālā Realitāte (VR), Paplašinātā Realitāte (AR) un Jauktā Realitāte (MR) piedāvā nebijušas auditorijas iesaistīšanas un klātbūtnes efekta sniegšanas iespējas visdažādākajās industrijās.

Pasākuma fokuss ir uz starpnozaru sadarību un innovāciju attīstīšanu starp ekrāna industrijām - Spēles, Filmas, AR/VR un Veselības aprūpes, Izglītības un Tūrisma sektoriem.

Pasākums norisināsies 1.decembrī, Rīgā un pulcēs ap 200 dalībnieku no minētajām jomām. Pasākuma laikā paredzētas dažādas aktivitātes, gan konferences formāta runas no dažādu jomu profesionāļiem, kuri strādā pie šāda veida sadarbības projektiem Baltijā un Skandināvijā, gan diskusijas, lai veicinātu tīklošanu starp dažādu jomu pārstāvjiem, gan expo jau esošiem risinājumiem, kā arī meistarklases, lai veicinātu izpratni un sadarbību.  

KONFERENCES NORISE ANGĻU VALODĀ. IEEJA BEZ MAKSAS*
Pilna pasākuma programma šeit, *reģistrācija ej.uz/reality-check
 
Pasākums norisinās sadarbībā ar TechHub Riga ar Interreg Baltijas jūras reģiona projekta “CrossMotion” atbalstu.