Paziņojumi

2012-05-28
PATIESI KULTURĀLA ATPŪTA.
ANNA jau sen pārtiek no svaiga gaisa un patikšanas vien. Viņas prāts ir sagrozīts un acis tik lielas, ka caur tām lēkā delfīni un cirkus lauvam nenosvilst krēpes skropstu ugunīs. ANNAI patīk pusskūti vīrieši, kas varētu nolauzt krupi un, ja nāktos, norīt ar.
ANNAI garšo k...rāsainie kokteiļi un uz kociņiem bakstītas olīvas. Viņas sirdī reiz kritis muzikants, kas vēlos vakaros spēlē cūkas basu un, skūpstot zvīņaino miesu, strinkšķina asaku ribas. Vibrācijas ūdens dzelmē liek iekrampēties galda malā un nārām klēpjos un gliemežiem kabatās izpeldēt citā krastā.
ANNĀM ir tikai 17, bet ir savs diploms, sarkanais paklājs un uzvalciņš, kas ne reizi nevilkts karājas otrpus ekrānam. Ir vīzija un viedoklis, un lakoniski noslīpēts izteiksmes veids – vārdos un kustībās. ANNAS zina, ko grib un kā vajag. Pasaule par to ir informēta un ANNU seju brauc skatīt klātienē.
Reizi gadā ANNAS paņem prāta brīvdienas un dodas kulturālā atpūtā. ANNAS aizpeld mediju viļņos un sapinas tīmeklī, kur noformē dienas kultūras devu, ko vest mājās un rādīt tautai. Durvis ir vaļā. Pagrabini gliemežus kabatā un nāc mieloties- bagātīgo programmu atradīsi šeit!