Jaunumi

2008-03-31
Noslēgusies īsfilmu iesniegšana projektā : Moving Baltic Sea
Moving Baltic Sea ir ceļojošs filmu mākslas un vides festivāls, kurš norisināsies Baltijas jūras reģionā 2008. gada vasarā. 3 mēnešu laikā festivāla komanda ar kuģi „Lovis” apceļos 6 Baltijas jūras piekrastes pilsētas, katrā no tām viesojoties 4 dienas. Kuģis buras pacels Rostokā un dosies uz 6 projekta partnervalstīm - Gdaņsku, Kaļiņingradu, Rīgu, Narva-Joesu un Sant Pēterburgu. Moving Baltic Sea četru dienu programmā piedāvās starptautisko īsfilmu konkursu, filmu skates, 48 h filmu konkursu un radošās darbnīcas. 

Īsfilmu konkursā iesniegtos darbus atlasīs starptautiska žūrija un tās tiks nominētas sacensībai par Moving Baltic Sea galveno balvu - honorārs un līgums filmas demonstrēšanai Eiropas kultūras kanālā ARTE TV!

Apvienojot filmu mākslu un vide tematiku, Moving Baltic Sea vēlas pievērst sabiedrības uzmanību un veicināt radošos procesus abās jomās, iedvesmojot filmu veidotājus un vides aktīvistus. Radošais elements projektā veicina inovatīvu stratēģiju veidošanos ilgtermiņā, kā arī rada iespējas kultūras un vides jomas mijiedarbībai.

Projekta realizēšanā apvienojušās vairākas partnerorganizācijas, tādējādi pārkāpjot nacionālās robežas: 2 gadu laikā izveidots filmu un vides organizāciju tīkls ar partnerorganizācijām Vācijā, Polijā, Latvijā, Igaunijā un Krievijā, kas sadarbojas ar kopējo mērķi radīt kopēju festivāla programmu katrā tūres pieturā.

Latvijā filmu jomas partnerorganizācija ir Starptautiskais īsfilmu festivāls 2ANNAS.


Filmu pieteikšanas kārtība:

Kritēriji:

FILMU TĒMA: „Piejūras stāsti”
IZCELSME    Latvija, Lietuva, Igaunija, Dānija, Somija, Zviedrija, Norvēģija, Krievija, Polija, Vācija
ŽANRS    Tiek pieņemtas visu veidu žanru īsfilmas
GARUMS    Maksimums 20 min
FORMĀTS    DVD, Mini DV (filmu kopijas netiks atgrieztas)
VALODA    Filmai jābūt subtitrētai angļu valodā

Iesūtot filmu, tai jāpievieno aizpildīta pieteikumu anketa, neliels filmas apraksts angļu valodā, informācija par filmas veidotājiem, komandu.

Iesūtīšanas termiņš: 2008. gada 10. aprīlis

Ļauj savai filmai pacelt buras!

Filmu sūtiet uz adresi:
Festivāls 2ANNAS
TJN Annas 2
Annas iela 2
Rīga, LV – 1010

Ja jums rodas papildu jautājumi, lūdzu, rakstiet:

 2annas@movingbalticsea.org (lv)
 film@movingbalticsea.org (eng)

Informatīvās web-lapas:   www.movingbalticsea.org      www.2annas.lv


2008-12-02 2ANNU īsfilmas K/t "Rīga" dzimšanas dienā Vairāk » 2008-12-01 Īsfilmu pieteikšana festivāla 2ANNAS 2009 konkursa programmām sāksies decembrī Vairāk » 2008-10-22 Kino Komūna U35 Vairāk »