Konkursa programmas

Pasaule, telpa ap mums kļūst arvien neparedzamāka, nekontrolējamāka un nežēlīgāka. Sāk piepildīties vistrakākie /futūristu/ paredzējumi. Masu mediji ir piesātināti ar vardarbību. Mums vairs nav izvēles dzīvot nevardarbīgā vidē. Filmu māksla ir viens no iedarbīgākajiem mēdijiem, kas caur emocionāliem pārdzīvojumiem ir spējīgs uzrunāt skatītāju. Piepildījums ir tad, ja filmu māksla par to runā nemoralizējot un līdz sirds dziļumiem pārsteidzot skatītājus un tieši konfontējot ar apkārt notiekošo.
RUBBERHEART  
RUBBERHEART
Gads: 2007
Režisors: Brian Crano
Valsts: UNITED STATES
Apraksts: Megijas ieradums vietējos video veikalos meklēt vienreizējus seksa partnerus tiek izjaukts mirklī, kad viņa uzskrien virsū Nikam, neuzņēmīgam, tomer jaukam puisim, kuru viņa uzskata par derīgu arī otrajam randiņam. Otrais randiņš sāk iet greizi mirklī, kad Megija tiek iepazīstināta ar Nika istabas biedrenēm: Karolīnu, Šerilu un Anniju.
STAND STRAIGHT  
STAND STRAIGHT
Gads: 2007
Režisors: Hannah Schweier
Valsts: GERMANY
Apraksts: Johans Steiners jeb Džo pelna sev iztiku boksa mačos. Priekš Džo dzīve ir personisks karš starp sevi pašu un pārējo pasauli. Viss mainās, kad kādu nakti ielu kautiņa laikā viņš satop dzīvespriecīgo Rozu.
LOOK WHAT YOU HAVE DONE TO MY HEART  
LOOK WHAT YOU HAVE DONE TO MY HEART
Gads: 2007
Režisors: MICHAEL PEARCE
Valsts: UNITED KINGDOM
Apraksts: Kādam jaunam pārim ir radusies problēma – lai gan viņi neprātīgi mīl viens otru, vīrietis ir zaudējis speju uzbudināties. Pāris vienojas, ka viņai reizi mēnesī būs sekss ar svešinieku, bet līdz rītam viņa atgriezīsies pie sava drauga. Kurš no šādām jocīgām attiecībām būs ieguvējs un kurš zaudētājs?
REALITY SHOW  
REALITY SHOW
Gads: 2007
Režisors: Federico Schmucler
Valsts: MEXICO
Apraksts: Ramons Čavess televizijā ierauga situāciju, kas liek viņam pieņemt lēmumus, kuri izmainīs viņa paša dzīvi, bet varbūt arī nē....
ROADS  
ROADS
Gads: 2007
Režisors: Lior Geller
Valsts: ISRAEL
Apraksts: 13 gadīgais Išmails meklē sev un savam jaunākajam brālim jaunu dzīvi - prom no Lodas pilsētas arābu narkotiku dīleriem. Kad meklējot narkotikas, lai izbēgtu no savas realitātes, parādās traumēts izraēļu karavīrs, rodas neparasta izdevība.
PRETTY LITTLE THING  
PRETTY LITTLE THING
Gads: 2007
Režisors: Fernando Fidel Urdapilleta Jimenez
Valsts: MEXICO
Apraksts: Dženifera ir jauna meksikāņu meitene, kas dzīvo vardarbīgā pasaulē līdz dienai, kad viņa iepazīstas ar cilvēku no citas pasaules, kas dod viņai iespēju izmainīt savu dzīvi un iegūt brīvību.